Služby

Základní filozofií našeho podnikání je poskytnout Vám ucelený a komplexní soubor služeb souvisejících s prodejem, koupí či pronájmem nemovitostí takovým způsobem, aby jste díky našim znalostem a zkušenostem maximalizovali svůj užitek – ať již formou uspořeného času, či formou dosažené prodejní ceny. To je základní přidaná hodnota, kterou Vám přinášíme.

STANOVENÍ
PRODEJNÍ CENY

Správné stanovení nabídkové ceny je pro úspěšný prodej nemovitosti často klíčové. Bez znalosti realitního trhu můžete prodat pod cenou a připravit se o část zisku, při přemrštěné ceně ztratíte spoustu času a neprodáte.

FOTOSTAGING
A FOTOGRAFIE

Chcete aby Vaše nemovitost skutečně zaujala?

Pak je potřeba ji řádně připravit a profesionálně nafotit. Z nemovitosti se tak stane doslova magnet, který přitáhne spousty zájemců…

PŮDORYS

Každý zájemce chce získat detailní představu o prostoru, který mu nemovitost nabízí, představu o tom, jak jsou uspořádané místnosti či jaké jsou jejich rozměry.

Půdorys je tak dalším efektivním nástrojem prezentace nemovitosti.

VIDEO
PROHLÍDKA

Profesionálně zpracovaná video-prezentace upoutá, vtáhne do děje, probudí emoce. A emoce podpoří zájem o nemovitost a ovlivní nákupní chování klientů.

3D SKEN
NEMOVITOSTÍ

Špičková technologie, díky které si zájemce Vaší nemovitost prohlédne do nejmenších detailů, virtuálně od klávesnice svého PC, tabletu či mobilu.

Takto prezentovaná nemovitost „vystoupí z řady“ a získá známku výjimečnosti. Věřte, že to bude Vaše nemovitost, kterou si zájemce zapamatuje!

WEB
NEMOVITOSTI

Vše na jednom místě, přehledně a srozumitelně…to je samostatná stránka Vaší nemovitosti, kterou vytvoříme. Je to další výborný nástroj pro zviditelnění nemovitosti a oslovení širokého spektra zájemců.

Mimochodem, web nemovitosti lze dále skvěle propagovat, například na sociálních sítích.

ONLINE PROPAGACE
NEMOVITOSTI

Vytvoříme pro prezentaci nemovitosti profesionální marketingový mix, zacílíme na ty správné klienty a budeme propagovat na realitních serverech, webu RK, direct mailingem s využitím rozsáhlé databáze poptávek, nebo například na sociálních sítích.

VYPRACOVÁNÍ
PENB

Potřebujete získat Průkaz Energetické Náročnosti Budovy? Podle platné legislativy se jedná o zákonnou povinnost prodávajících při prodeji nemovitých věcí. Kontaktujte nás, vše vyřídíme.

ODHAD TRŽNÍ CENY
PRO DĚDICKÁ
A JINÁ ŘÍZENÍ

Jste účastníky dědického řízení a pro jeho účely potřebujete ocenit nemovitý majetek zůstavitele?

Nebo jen chcete znát reálnou tržní cenu Vaší nemovitosti?

Obraťte se na nás, vše na klíč zpracujeme.

VÝKUP NEMOVITOSTI
ZA HOTOVÉ

Potřebujete opravdu RYCHLE PENÍZE za Vaši nemovitost ? Pak je dobře, že se na nás obracíte… Kontaktujte nás, vše osobně probereme a nalezneme pro Vás nejvhodnější řešení.

Kontaktujte nás