Reference

Věříme, že zkušenost sdělená našimi klienty Vám o naší práci napoví více než tisíce frází…
Proto Vám níže přinášíme reference klientů…

 

"Doporučuji pro profesionální přístup,vstřícné jednání,časovou flexibilitu a ochotu."

marketa skolilova

"Makléře Sika Reality oceňuji za profesionální přístup. Při nákupu přes tuto společnost proběhlo vše k naprosté spokojenosti, proto tuto realitní kancelář mohu doporučit.”

Tomáš Matušík

"Velice profesionální přístup. Pomoc,ochota bez ohledu na pracovní dobu. Tuto firmu mohu určitě doporučit.”

Gabriela Kuďousková

"Služeb Sika Reality jsem využil ke koupi i prodeji nemovitosti a i když prodej vyžadoval nestandartní postup, bylo vše profesionálně a hladce vyřešeno. Můžu spolupráci se Sika Reality jen doporučit!”

Miroslav Ekrt

"Určitě služby realitní kanceláře SIKA doporučuji. Ocenili jsme ochotu, profesionální i lidský přístup a vyřešení všech našich požadavků k plné spokojenosti.”

iveta vavricova

"Určitě doporučuji. Přes realitní kancelář Sika Reality jsem realizoval již několik obchodů - jak prodej tak pronájmy, vše proběhlo naprosto v pohodě. Zavedená profesionální realitka.”

vladimir hieke

"Dobrý den. Služby této realitní kanceláře mohu jen a jen doporučit! Vřelé a rychlé jednání. Paní makléřka Jitka Pavlíčková je velice profesionální, ochotná a milá paní! S pozdravem Zabloudilová”

Martina Zabloudilova

"Doporučujeme.Velmi vstřícný a profesionální přístup, vše proběhlo podle navrženého plánu rychle a spolehlivě”

vaclav barta

"Dobrý den, přes společnost Sika Reality jsem koupil byt v roce 2012, následně jsem ho prodal v roce 2016. Zároveň jsem přes Sika koupil pozemek na stavbu domu. Mohu ocenit především detailní prověření právních záležitostí, osobní přístup a profesionalitu. Firmu mohu doporučit. Václav Havrda”

havrda pss

"RK Sika Reality mohu vřele doporučit, prodávala jsem byt a dům. Perfektní kolektiv, profesionální přístup, vše proběhlo dle dohody na jedničku.”

Zděnka Králíčková