Reference

Věříme, že zkušenost sdělená našimi klienty Vám o naší práci napoví více než tisíce frází…
Proto Vám níže přinášíme reference klientů…

 

"Oceňuji profesionální přístup realitní kanceláře vedoucí k bezproblémovému nákupu nemovitosti v Lounech. Služby realitky včetně samotného přístupu pana Dostála mohu jenom doporučit. Na všechny mé otázky jsem dostal vždy úplnou odpověď a postup nákupu byl se mnou v průběhu aktivně komunikován.”

Josef Šulek

"Dobrý den. Realitní kancelář SIKA v Lounech jsem si vybral v krátkém časovém období hned dvakrát. Jednou k prodeji mého menšího bytu a následně, když jsem kupoval byt větší. Realitní kancelář zastupovala paní Jitka Pavlíčková, s kterou jsem nikdy neměl jediný problém. Na každou otázku jsem dostal rychlou odpověď. Vše vždy proběhlo rychle a vstřícně a na velmi vysoké profesionální úrovni. Chtěl bych tímto paní Pavlíčkové moc poděkovat za její ochotu a vstřícnost. SIKA mohu všem doporučit. Machulda Pavel”

machulda29

"Touto cestou bych chtěl poděkovat za profesionální a nadstandartní přístup realitní kanceláře SIKA, která nám zprostředkovala nákup komerčního domu v Lounech. Rád bych doporučil služby této realitní kanceláře. Ještě jednou moc děkuji Josef Černík”

Josef Černík

"Kupovali jsme prostřednictvím SIKA Reality byt a byli jsme naprosto spokojeni. Profesionální tým lidí, žádné komplikace, vřele doporučuji.”

Hana Hlouchová

"Prostřednictvím SIKA Reality jsme kupovali dům, setkali jsme se se vstřícným a trpělivým přístupem. Přes mnoho komplikací, nikoli však ze strany realitní společnosti, jsme společně došli do úspěšného konce.” 

Lumíček U.

"Sika Reality mohu jedině doporučit. Velmi vstřícné, milé a profesionální jednání. Vše proběhlo při koupi bytu velice rychle a ještě nám zástupkyně Sika Reality vyřídila milou slevu u prodávajícího. Takže jestli hodláte kupovat či prodávat nemovitost, obraťte se na Sika Reality, jako my."

Veronika Nipauerová

"Prostřednictvím SIKA reality jsme prodávali dům. Mohu tuto RK jen doporučit. Setkali jsme se s ochotným a profesionálním přístupem všech pracovníků RK.”

Soňa Vondráčková

"Prostřednictvím SIKA reality jsem prodával rodinný dům a s velmi profesionálním přístupem jsem byl velmi spokojen. Tuto RK mohu jenom doporučit.”

Oldřich Jiroušek

"Tato RK pracuje velmi kvalitně a profesionálně. Pro vás, kteří vybíráte mezi RK, mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, že zde se dodržují dohody, termíny a mizí jakékoliv obavy, pokud nejste zkušení a prodáváte nemovitost poprvé. Prostě jednou jste klientem, máte nárok na odpovídající servis a ten zaručeně dostanete. Tak jako já.” 

Mrs Irena

"Kupoval jsem přes RD dům a dostal jsem komplexní servis. Velmi profesionální chování. Byl jsem velmi spokojen. Doporučuji tuto realitní kancelář.”

Petr Zinek