Reference

Věříme, že zkušenost sdělená našimi klienty Vám o naší práci napoví více než tisíce frází…
Proto Vám níže přinášíme reference klientů…

 

"Jsem velmi spokojena se službami realitní kanceláře Sika reality. Profesionální a přitom velmi vstřícný přístup, ochota a flexibilita při sjednávání schůzek a prohlídek. Za důležité považuji také schopnost poradit, vzhledem k bohatým zkušenostem, a mnohdy tím předejít následným problémům. Komlplexní služby od začátku do konce. Nakupovala jsem Bezrealitky a doplatila jsem na to. Prodávala jsem se Sika reality a jsem maximálně spokojená.”

Lenka Petržilková

"S Vaší prací jsme byli více než spokojeni. Jednání probíhalo profesionálně. Vše se uskutečnilo rychle, spolehlivě a jistě jste získali naši důvěru. Děkujeme za Vaši péči a budeme se těšit další možné spolupráce. S pozdravy místopředseda bytového družstva Pavel Tábořík.”

Pavel Tábořik

"Prostřednictvím společnosti jsem jak nakupoval, tak prodával a v obou případech jsem byl se službami velice spokojen. Zejména hodnotím vřelý osobní přístup, trpělivost a snahu vyhovět požadavkům klienta, odbornou způsobilost všech členů týmu Sika Reality, se kterými jsem se setkal.”

Michal Novák

"Se službami této společnosti, jsme byli při prodeji nemovitosti velice spokojeni. Seriózní jednání, příjemné a přátelské vystupování, dodržení dohodnutých schůzek a termínů. Pokud bych měla někomu doporučit realitní kancelář v Lounech a okolí, určitě by to byla Sika Reality.”

Bára P.

"Vysoce hodnotím činnost této RK. Svým diplomatickým jednáním značně urychlila prodej mé nemovitosti a při následné koupi bytu ochotně vypracovala všechny potřebné doklady, ačkoli se jednalo o prodej realizovaný mimo RK.Všem zájemcům o koupi (prodej) nemovitosti vřele doporučuji.”

Ing. Josef Ondrůšek

"Děkujeme za rychlé a profesionální jednání, ochotu i vstřícnost. Služby této realitní kanceláře můžeme všem doporučit.””

František VESELÝ

"Nelze než hodnotit kladně. Spolupráce s RK na jedničku. Rychlé, precizní vyřízení všechn požadavků (převod, notářská úschova, přepis služeb na nové majitele atp.). Realitní kancelář určitě doporučuji všemi deseti - udělají maximum pro to, aby se nemovitost prodala/koupila a Vás to nebude stát skoro žádný čas.”

H Paulik

"Pro prodej bytu jsme zvolili realitní kancelář Sika Reality a byli jsme maximálně spokojeni. Děkujeme za rychlé a profesionální jednání, ochotu i vstřícnost. Služby této realitní kanceláře můžeme všem doporučit.”

zdenka kalachova

"Děkuji za vstřícné,rychlé a profesionální jednání při prodeji rekreační chaty. Realitní kancelář mohu vřele doporučit. Hajná Helena”

Helena Hajna

"Pro prodej našeho bytu jsme zvolili tuto realitní kancelář a byli jsme maximálně spokojeni. RK vše potřebné zajistila, vyřídila a hlavně srozumitelně vysvětlila, takže jsme vždy věděli co je třeba. Určitě mohu s čistým svědomím doporučit všem, kteří nejsou zběhlí v realitách a mají rádi svůj čas a nervy :) Za nás maximální spokojenost. Grohovi”

Eye Of.Tiger