Reference

Věříme, že zkušenost sdělená našimi klienty Vám o naší práci napoví více než tisíce frází…
Proto Vám níže přinášíme reference klientů…

 

Využila jsem služeb realitní kanceláře Sika Reality a byla jsem velice spokojena. Přestože se jednalo o obtížně prodejnou nemovitost, byl za přispění SIKA REALITY prodej objektu zdárně dokončen. Služby této RK každému doporučuji.

Iva Formanová

Služby Sika Reality mohu pouze vřele DOPORUČIT. Děkuji za spolupráci s prodejem bytu. Velmi oceňuji ochotu, vstřícnost a profesionální jednání.

Gabriela Lahodná

Využili jsme služeb Reality Sika, přístupem jsme byli naprosto spokojeni, jednání bylo naprosto profesionální, z naší strany byla velká spokojenost. Všem tuto realitku doporučujeme.

Miluše Bartošáková

Dobrý den, se službami SIKA REALITY jsem byl naprosto spokojen, vše zařídily, zajistily, pro mě žádná starost, p. Pavlíčková profesionální jednání, ochota, vstřícnost doporučuji všem,,,,, DĚKUJI.

Zbyněk Procházka

Především děkujeme za Vaše služby. Sika Reality profesionální přístup a jednání s klientem.

Martina Iváňová

"Dobrý den, na doporučení, jsem se obrátil s prodejem nemovitosti na RK Sika. Přiznám se, že od tě doby jsem nemusel dělat vůbec nic, kromě podpisů. Vše potřebné zajistila a zastřešila RK. Celou dobu se mnou pravidelně komunikovala, informovala, v jaké fázi se zrovna prodej nachází, kdo co dělá, co je potřeba atd. Prostě profesionální služby a osobní přístup. Proto stejně, jako jsem na doporučení dal já, vřele doporučuji i ostatním.”

Jiří Srbecký

"Dobrý den,byla jsem velice spokojená se službami p.Pavlíčkové.Ochotná,vstřícná a nápomocná---děkuji.”

Vasova Timea

"Dobrý den, se službami realitní kanceláře jsem byl spokojený a cením si férového jednání ze strany pana Dostála.”

Pavel Pém

"Dobrý den, s přístupem, ochotou a službami jsem byla moc spokojená. Prošková”

Renata Prošková

"Naprostá spokojenost férové a rychlé jednání.Mohu jen doporučit!”

růžena štěpničková