Reference

Věříme, že zkušenost sdělená našimi klienty Vám o naší práci napoví více než tisíce frází…
Proto Vám níže přinášíme reference klientů…

 

"Jednání makléřů paní Pavlíčkové a Ing. Dostála je vždy na velmi profesionální úrovni, oceňujeme jejich vstřícnost, spolehlivost i profesionalistu. Celý proces koupě nemovitosti probíhá flexibilně, s minimální časovou prodlevou a představuje komplexní balíček služeb. Z těchto důvodů může celá naše rodina, na základě opakované zkušenosti, služby této realitní kanceláře vřele doporučit.”

Alexander Kiss

"Realitní kancelář Sika mohu určitě doporučit. Rychlost, spolehlivost, ochota, profesionalita. Celý proces prodeje nemovitosti proběhl k mojí naprosté spokojenosti.”

Miklíková Šárka

"Doporučujeme pro profesionální přístup a trpělivost pana ing. Dostála. Děkujeme!”

brunerova

"Doporučuji pro profesionální přístup,vstřícné jednání,časovou flexibilitu a ochotu."

marketa skolilova

"Makléře Sika Reality oceňuji za profesionální přístup. Při nákupu přes tuto společnost proběhlo vše k naprosté spokojenosti, proto tuto realitní kancelář mohu doporučit.”

Tomáš Matušík

"Velice profesionální přístup. Pomoc,ochota bez ohledu na pracovní dobu. Tuto firmu mohu určitě doporučit.”

Gabriela Kuďousková

"Služeb Sika Reality jsem využil ke koupi i prodeji nemovitosti a i když prodej vyžadoval nestandartní postup, bylo vše profesionálně a hladce vyřešeno. Můžu spolupráci se Sika Reality jen doporučit!”

Miroslav Ekrt

"Určitě služby realitní kanceláře SIKA doporučuji. Ocenili jsme ochotu, profesionální i lidský přístup a vyřešení všech našich požadavků k plné spokojenosti.”

iveta vavricova

"Určitě doporučuji. Přes realitní kancelář Sika Reality jsem realizoval již několik obchodů - jak prodej tak pronájmy, vše proběhlo naprosto v pohodě. Zavedená profesionální realitka.”

vladimir hieke

"Dobrý den. Služby této realitní kanceláře mohu jen a jen doporučit! Vřelé a rychlé jednání. Paní makléřka Jitka Pavlíčková je velice profesionální, ochotná a milá paní! S pozdravem Zabloudilová”

Martina Zabloudilova