Reference

Věříme, že zkušenost sdělená našimi klienty Vám o naší práci napoví více než tisíce frází…
Proto Vám níže přinášíme reference klientů…

 

"Jitka Pavlíčková je spolehlivá, trpělivá a skvěle pracující makléřka.”

Petr Herony

"Dobrý den,chtěli bychom taktéž poděkovat touto formou za maximálně profesionální a lidský přístup paní makléřky Heleny Dostálové ze Sika Reality. Provázela nás celým procesem koupě bytu v Lounech. Nemáme co vytknout, ba naopak.Vše probíhalo bez problémů, díky max.nasazení a ochotě paní Dostálové. Děkujeme a všem můžeme jen doporučit.Arltovi”

Renata Arltová

"Práci realitní kanceláře musím hodnotit více než kladně. Veškeré záležitosti, které jsme řešily, dopadly na výbornou. Přístup celé realitní kanceláře musím hodnotit na jedničku s hvězdičkou.”

Lucie Voláková

"Dobrý den, chceme poděkovat touto cestou společnosti Sika Reality, která odvedla veliký kus nelehké práce při realizaci prodeje zděděného bytu ve společném vlastnictví nájemníků. V případě, že bychom měli někdy ještě nějakou nemovitost na prodej, určitě bychom se obrátili na realitní kancelář Sika Reality. Kloučkovi a Leškovi”

Jiří Klouček

Pekny den, mé zkušenosti s realitní kanceláří jsou pouze pozitivní, a to jak v jednání , tak i v přístupu.
Hledají způsoby , nikoliv důvody , proč něco nejde. Jn

Kreslo Kreslo

Nenápadná, ale naprosto profesionálně fungující realitní kancelář. Realitní kancelář pracuje odpovědně, perfektně, včasně a srozumitelným způsobem informuje o probíhajícím dění při prodeji nemovitosti, perfektně řeší nestandardní situace. To co bylo dohodnuto bylo spolehlivě plněno a to je přesně ta skutečnost, které si v rámci mé zakázky nejvíce vážím.

Baum Jiri

S firmou Sika Reality jsem naprosto spokojen, prodej mé nemovitosti proběhl k mé úplné spokojenosti. Paní Pavlíčková i kolegové s firmy se prodeji věnovali s plným nasazením. Děkuji Ing. Josef Kopecký

Kopecký Josef

Děkuji velice za naprosto vzornou profesionalitu a zároveň lidskou laskavost a pochopení při prodeji nemovitosti. Všem budu Sika Reailty doporučovat.

Jana Vychytilová

Prostřednictvím Sika Reality jsme koupili garáž a díky profesionálnímu přístupu a vstřícnému jednání probíhalo vše k naprosté spokojenosti všech zúčastněných. Svým osobním přístupem a ochotou nás pravidelně informovali o průběhu prodeje. Z tohoto důvodu bychom určitě tuto realitní kancelář doporučili všem, kdo mají zájem o nákup či prodej realit. Děkujeme Sojkovi

Romana Sojková

Velice příjemné jednani. Výborná domluva. Všem doporučuji.

Jan Chrobák