Reference

Věříme, že zkušenost sdělená našimi klienty Vám o naší práci napoví více než tisíce frází…
Proto Vám níže přinášíme reference klientů…

 

"Jana Černohorská: Již od počátku prodeje bytu jsem ani neuvažovala o jiné RK než právě místní Sika Reality. Měla jsem kladné reference již od kamarádky, která byla s prodejem svého bytu také maximálně spokojena .A stejně tak já. Mohu vyzdvihnout perfektní komunikaci a rychlost celého prodeje. Pokud budu v budoucnu opět potřebovat služby nějaké RK, je již nyní jasné, že se obrátím opět právě na Sika Reality.” 

Jana Černohorská

"S prací Sika Reality jsme byli velmi spokojeni. Vše proběhlo rychle, RK vše zařídila k maximální naší spokojenosti. Vzhledem k tomu, že jsme nemovitost prodávali mimo naše bydliště, o vše se sama postarala, od prohlídek, přes odhad, smlouvu, energetický štítek, daň... ušetřila nám spoustu času a starostí. Rozhodně můžeme Sika Reality jen doporučit.”

Michaela Reznerova

"Jednání s paní Pavlíčkovou bylo velmi příjemné, vše proběhlo velmi rychle a bez problémů, mohu jen doporučit.”

marcela skurova

"Josef Neudert: RK Sika Reality je pro mne především jistota, precisnost a spolehlivost. Se Sika Reality jsem již několikrát spolupracoval. Mám zkušenost i s jinými RK, ale s takovou profesionalitou jsem se jinde opravdu nesetkal. Naposledy jsem prodával byt v Lounech a během několika měsíců jsem měl peníze za prodej bytu na účtu. Vše proběhlo rychle, hladce a bez problémů. RK Sika Reality si zaslouží moje poděkování a doporučení pro všechny, kdo prodávají nebo kupují nemovitost.”

josef neudert

"Přes tuto realitní kancelář jsme kupovali byt v Lounech. Byl jsem připraven na různé scénáře, ale tato firma funguje naprosto profesionálně, má férový a lidský přístup a na vše reaguje velmi rychle, nemám, co bych vytknul. Velmi chválíme tuto RK, která svou práci opravdu ovládá a její zkušenosti z oboru nám velice pomohly, protože jsme kupovali nemovitost poprvé. Pokud bych znovu řešil prodej/nákup nemovitosti, tak se na tuto realitní kancelář rozhodně obrátím.”

Martin Platkevič

"Firma SIKA reality mi zprostředkovala koupi zahrady. Tímto chci poděkovat panu Dostálovi za bezproblémový průběh celého jednání. S touto firmou jsem byla moc spokojená, mohu jen doporučit !”

marcelbu

"Přes realitní kancelář Sika reality jsem prodávala rodinný dům. Tímto chci poděkovat hlavně panu Dostálovi za velice profesionální a lidský přístup. Průběžně nás o všem informoval, prodej proběhl naprosto bez problémů, perfektní servis od A do Z. Nemám co bych vytkla, můžu jen chválit a upřímně všem doporučit!”

Kristýna Korecová

"Přes realitní kancelář SIKA Reality jsem prodávala dvě nemovitosti zahradu a byt v Lounech. Jednala jsem přímo s panem Dostálem. Prodej obou nemovitostí proběhl bez problémů a v krátkém časovém období. Realitní kancelář zařídila vše potřebné a zajistila veškeré podklady a dokumenty. V případě dalšího prodeje nebo koupi nemovitosti, bych se na SIKA Reality znovu s důvěrou obrátila.”

Marie Gruntová