Reference

Věříme, že zkušenost sdělená našimi klienty Vám o naší práci napoví více než tisíce frází…
Proto Vám níže přinášíme reference klientů…

 

"Kupovali jsme prostřednictvím SIKA Reality byt a byli jsme naprosto spokojeni. Profesionální tým lidí, žádné komplikace, vřele doporučuji.”

Hana Hlouchová

"Prostřednictvím SIKA Reality jsme kupovali dům, setkali jsme se se vstřícným a trpělivým přístupem. Přes mnoho komplikací, nikoli však ze strany realitní společnosti, jsme společně došli do úspěšného konce.” 

Lumíček U.

"Sika Reality mohu jedině doporučit. Velmi vstřícné, milé a profesionální jednání. Vše proběhlo při koupi bytu velice rychle a ještě nám zástupkyně Sika Reality vyřídila milou slevu u prodávajícího. Takže jestli hodláte kupovat či prodávat nemovitost, obraťte se na Sika Reality, jako my."

Veronika Nipauerová

"Prostřednictvím SIKA reality jsme prodávali dům. Mohu tuto RK jen doporučit. Setkali jsme se s ochotným a profesionálním přístupem všech pracovníků RK.”

Soňa Vondráčková

"Prostřednictvím SIKA reality jsem prodával rodinný dům a s velmi profesionálním přístupem jsem byl velmi spokojen. Tuto RK mohu jenom doporučit.”

Oldřich Jiroušek

"Tato RK pracuje velmi kvalitně a profesionálně. Pro vás, kteří vybíráte mezi RK, mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, že zde se dodržují dohody, termíny a mizí jakékoliv obavy, pokud nejste zkušení a prodáváte nemovitost poprvé. Prostě jednou jste klientem, máte nárok na odpovídající servis a ten zaručeně dostanete. Tak jako já.” 

Mrs Irena

"Kupoval jsem přes RD dům a dostal jsem komplexní servis. Velmi profesionální chování. Byl jsem velmi spokojen. Doporučuji tuto realitní kancelář.”

Petr Zinek

"Tuto RK znám již dlouho a vždy jsem byl s jejími službami maximálně spokojen, zajišťují skutečně komplexní služby v oblasti realit k plné spokojenosti všech smluvních stran - nejen např. běžné prohlídky nemovitostí, vyřízení na katastru a potřebné smlouvy, ale i upozornění na daňové problémy a souvislosti při prodeji nemovitostí. Doporučuji všem.”

Tomáš Hetzer

"Realitní kancelář Sika Reality mohu jen doporučit. V lete jsem kupovala byt a byla jsem velice spokojena. Maji zde profesionální přístup, nemusela jsem se kromě zaslání financí o nic starat. Dbají na spokojenost jak strany kupující tak prodávající a snaží se vyjít vždy vstříc.” 

Věra Burešová

"Velmi dobrá zkušenost, RK navzdory nečekaným komplikacím při prodeji bytu pružně reagovala na změny, za stranu prodávající proto vyjadřuji naprostou spokojenost. Již dříve jsem přes tutéž RK prodával byt, dům a následně kupoval další nemovitost, vše rovněž bez problémů.”

Jan Houba