Reference

Věříme, že zkušenost sdělená našimi klienty Vám o naší práci napoví více než tisíce frází…
Proto Vám níže přinášíme reference klientů…

 

"Hlavními atributy efektivní spolupráce s makléřkou p. Jitkou Pavlíčkovou byla spolehlivost, profesionální přístup, vstřícnost, ochota, pružnost a čestné jednání. Za vše moc děkujeme. Spokojení klienti Lenka a Richard Brunnerovi”

Lenušššška

"Velmi oceňuji profesionální a vstřícný přístup realitní makléřky paní Pavlíčkové při prodeji nemovitosti. S její prací jsem byl spokojen a realitní kancelář Sika Reality všem doporučuji. JUDr. Rostislav Husek”

Rolud

"Moc děkuji celému týmu Sika reality, zejména paní Pavlíčkové za profesionální jednání a velmi rychlé vyřízení.”

Paderachi

"Jitka Pavlíčková je spolehlivá, trpělivá a skvěle pracující makléřka.”

Petr Herony

"Dobrý den,chtěli bychom taktéž poděkovat touto formou za maximálně profesionální a lidský přístup paní makléřky Heleny Dostálové ze Sika Reality. Provázela nás celým procesem koupě bytu v Lounech. Nemáme co vytknout, ba naopak.Vše probíhalo bez problémů, díky max.nasazení a ochotě paní Dostálové. Děkujeme a všem můžeme jen doporučit.Arltovi”

Renata Arltová

"Práci realitní kanceláře musím hodnotit více než kladně. Veškeré záležitosti, které jsme řešily, dopadly na výbornou. Přístup celé realitní kanceláře musím hodnotit na jedničku s hvězdičkou.”

Lucie Voláková

"Dobrý den, chceme poděkovat touto cestou společnosti Sika Reality, která odvedla veliký kus nelehké práce při realizaci prodeje zděděného bytu ve společném vlastnictví nájemníků. V případě, že bychom měli někdy ještě nějakou nemovitost na prodej, určitě bychom se obrátili na realitní kancelář Sika Reality. Kloučkovi a Leškovi”

Jiří Klouček

Pekny den, mé zkušenosti s realitní kanceláří jsou pouze pozitivní, a to jak v jednání , tak i v přístupu.
Hledají způsoby , nikoliv důvody , proč něco nejde. Jn

Kreslo Kreslo

Nenápadná, ale naprosto profesionálně fungující realitní kancelář. Realitní kancelář pracuje odpovědně, perfektně, včasně a srozumitelným způsobem informuje o probíhajícím dění při prodeji nemovitosti, perfektně řeší nestandardní situace. To co bylo dohodnuto bylo spolehlivě plněno a to je přesně ta skutečnost, které si v rámci mé zakázky nejvíce vážím.

Baum Jiri

S firmou Sika Reality jsem naprosto spokojen, prodej mé nemovitosti proběhl k mé úplné spokojenosti. Paní Pavlíčková i kolegové s firmy se prodeji věnovali s plným nasazením. Děkuji Ing. Josef Kopecký

Kopecký Josef