Reference

Věříme, že zkušenost sdělená našimi klienty Vám o naší práci napoví více než tisíce frází…
Proto Vám níže přinášíme reference klientů…

 

Musím říci, že doháním resty. Koupě rekreační nemovitosti totiž proběhla již v 12.2020. Jednání realitní kanceláře bylo korektní. Po dvou letech mohu prohlásit, ža pan Miroslav Reh, který prodej zprostředkovával byl velmi vstřícný a našim požadavkům se snažil vyjít vstříc. Nemovitost má vlastnosti jím a RK deklarované. "Žádní kostlivci ze skříně na nás nevyskočili." Tímto jim přeji mnoho zdaru do dalších let podnikání.

Petr Kovács

Se službami realitní kanceláře jsme byli velmi spokojeni. S paní Pavlíčkovou se velmi pěkně spolupracuje, během prodeje nemovitosti nám vždycky vše vysvětlila. Byla velmi ochotná a profesionální.

Jana Rybářová

Maximální spokojenost, profesionální jednání a lidský přístup (především pana Miroslava Reha). Moc děkuji celé realitní kanceláři a vřele doporučuji.

Hanka Elicerová

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat za osobní přístup, férové a profesionální jednání, velkou motivaci obchod dotáhnout do úspěšného konce a vyvážení jak strany prodávající, tak kupující. S tímto přístupem se dnes můžeme setkat spíše u menších až rodinných realitních kanceláří. Držím Vám palce, ať se Vám daří a těším se případně na další obchody.

Aleš Mašanský

Vše naprosto v pořádku, rychlé, vstřícné a bezproblémové profesionální jednání. Děkuji.

Jan Mareš

Sika je realitní kancelář, na kterou se můžete spolehnout. Celý tým je velmi vstřícný a profesionální. Přes Sika jsme kupovali i pronajímali a vše proběhlo v naprostém pořádku. Vědí, co dělají a dělají to dobře:-)

Zuzana Chloubova

Bezproblémový profesionální přístup, děkuji za pomoc s prodejem nemovitosti, mohu jen doporučit.

Jaromír Holý

Profesionalita, solidní, realistický a lidský přístup.
Přes Sika Reality jsme kupovali nemovitost a ačkoliv se vyskytly nečekané komplikace ze strany původního majitele, konečná realizace dopadla dobře právě díky profesionalitě realitky.
Prodej domu jsme po letech právě proto svěřili stejné společnosti a dobře jsme udělali.
Paní Pavlíčková i pan Dostál nám hodně pomohli. Doporučujeme.

Lenka Ekrtova

Se službami Sika Reality jsem byla velmi spokojena.

Jane 1

Spolehlivá a seriózní realitní kancelář!
Rozumí dobře své práci a vše rádi ochotně vysvětlí a projdou i po právní stránce. Mohu jen doporučit!

Jiří Matějka