Reference

Věříme, že zkušenost sdělená našimi klienty Vám o naší práci napoví více než tisíce frází…
Proto Vám níže přinášíme reference klientů…

 

"S RK Sika Reality jsem byli moc spokojeni, vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou, ať se to týká přístupu, odbornosti, rychlosti prodeje. Nemohu nic jiného, než RK Sika Reality všem doporučit.”

Radka Tobolová

"Přes realitní kancelář Sika Reality jsem kupoval nemovitost. Vše proběhlo k mé spokojenosti včetně vyřešení všech nepředvídaných událostí a požadavků ze strany úřadů a dalších institucí. Rád bych ocenil především vstřícnost, profesionalitu a ochotu pracovníků kanceláře.”

Tom Brabec

"Velice oceňuji profesionální práci této realitní kanceláře. Lidé z této realitky jsou milí, vstřícní a rychlí. Veškeré smlouvy byly bezchybně zpracovány podle posledních zákonných norem, všechny podklady pro banku a úřady (Katastr nemovitostí, Finanční úřad) připraveny na jedničku. Služeb Sika Reality jsem využil 2x a všem je mohu jen vřele doporučit. Osobně považuji tento tým lidí za nejlepší v oblasti.”

Dominik Zahradníček

"Prodával jsem nemovitost a dostal jsem tip pd manželky jak rychle prodat nemovitost a doporučila mi realitku Sika , protože prodávala také nemovitost.Pan Dostal se toho ujmul profesionálně a nemovitost byla prodaná dost rychle a bezbolestně vřele mohu doporučit tuto realitní kancelář jsou to profesionálové a vědí co dělají Jiří Lážnovský”

Jiří Lážnovský

"Sika Reality byla první realitní kanceláří v životě, se kterou jsme spolupracovali. Setkali jsme se s velmi profesionálním, věcným a vstřícným jednáním. I vznikající komplikace byly v průběhu jednání úspěšně řešeny. Případným budoucím zájemcům můžeme doporučit.”

Pavel Prchlík

"Velice korektní a spolehlivá realitka,využil jsem jejich služeb již podruhé ke své velké spokojenosti.Nemažou med kolem pusy,neslibují nemožné a jejich služby jsou perfektní. Bohužel v tomto dnešním světě toto ještě není samozřejmostí. Vřele doporučuji a přeji mnoho stejně spokojených zákazníků.”

Petr Koubek

"Se službami realitní kanceláře Sika reality jsme byli velmi spokojeni. Jednání pana bylo velmi profesionální, vstřícné, lidské a díky němu koupě naší nemovitosti proběhla zcela hladce a bez problémů. V případě dalšího prodeje/ koupě se opět budeme obracet na tuto realitní kancelář.”

Soňa Hronková

"Jsem velmi spokojena se službami realitní kanceláře Sika reality. Profesionální a přitom velmi vstřícný přístup, ochota a flexibilita při sjednávání schůzek a prohlídek. Za důležité považuji také schopnost poradit, vzhledem k bohatým zkušenostem, a mnohdy tím předejít následným problémům. Komlplexní služby od začátku do konce. Nakupovala jsem Bezrealitky a doplatila jsem na to. Prodávala jsem se Sika reality a jsem maximálně spokojená.”

Lenka Petržilková

"S Vaší prací jsme byli více než spokojeni. Jednání probíhalo profesionálně. Vše se uskutečnilo rychle, spolehlivě a jistě jste získali naši důvěru. Děkujeme za Vaši péči a budeme se těšit další možné spolupráce. S pozdravy místopředseda bytového družstva Pavel Tábořík.”

Pavel Tábořik

"Prostřednictvím společnosti jsem jak nakupoval, tak prodával a v obou případech jsem byl se službami velice spokojen. Zejména hodnotím vřelý osobní přístup, trpělivost a snahu vyhovět požadavkům klienta, odbornou způsobilost všech členů týmu Sika Reality, se kterými jsem se setkal.”

Michal Novák