Reference

Věříme, že zkušenost sdělená našimi klienty Vám o naší práci napoví více než tisíce frází…
Proto Vám níže přinášíme reference klientů…

 

"Při hledání našeho bydlení jsem měla velmi pozitivní zkušenost s RK Sika Reality.Pozitivně hodnotím ochotu, vstřícnost. Umí komunikovat, poradí, pomůžou, podpoří. Díky zmiňované RK bydlíme....mohu jen doporučit. Děkuji.”

Lucie Burianová

"Po nepříliš dobrých zkušenostech z "velkých RK" jsem přišel do kontaktu se SIKOU. Byl jsem velmi mile překvapen, že se dá pracovat poctivě, s velkým nasazením i nadhledem a s maximální profesionalitou.RK i přes komplikovanost obchodního případu dokázala věc dotáhnout do zdárného konce a já díky ní nyní bydlím tak, jak jsem si vždy přál. Srdečně děkuji realitní kanceláři SIKA, pokud budu v budoucnosti potřebovat partnera v oboru reality, mám vybráno. Všem mohu vřele doporučit”

Karel Novotný

"Při hledání našeho hnízdečka jsme našli vysněný dům na stránkách Sika Reality. Dům byl velice krásně nafocen a díky této RK, která byla velice vstřícná a ochotná se vším pomoci, dnes bydlíme. Chci proto touto cestou poděkovat hlavně jí a všem co nám pomohli s koupí domu. Realitní kancelář Sika Reality mohu jen doporučit pro jejich vřelí přístup ke klientovy.”

Vít Peterka

"Realitní kancelář Sika Reality mohu jen doporučit. Chtěl bych tímto poděkovat této RK, která nás celým procesem koupě nemovitostí vedla a ochotně poradila co a jak. Přístup mohu hodnotit jenom kladně. Když se mě někdo zeptá jestli bych jim mohl tuto realitní kancelář doporučit, jednoznačně řeknu ano. Doporučuji a ještě jednou děkuji.”

Jan Kladiva

"Tamara Bauerová Každému při prodeji nemovitosti doporučuji realitní kancelář Sika Reality. Velké poděkování za její osobitý přístup při všech jednáních týkajících se prodeje a následně po prodeji. Já osobně jsem původně využila služeb jiné, velmi známé a v médiích prezentované RK, která mě však při prodeji nikterak nepomohla. Z tohoto důvodu všem doporučuji Sika Reality. Skutečně jim záleží na spokojenosti svého klienta.”

Tamara Bauerová

"Chtěla bych touto cestou poděkovat realitní kanceláři Sika Reality za zprostředkování prodeje nemovitosti.Především tímto děkuji paní Jitce Pavlíčkové za profesionální služby,vstřícnost a lidský přístup při všech jednáních! Tuto realitní kancelář můžu všem plně doporučit!”

Bohuslava Pilařová

"Využili jsme tuto firmu ke koupi chaty. Byli jsme nanejvýše spokojení s profesionalitou, rychlostí a ochotou řešit vše potřebné. Ještě jednou děkujeme”

katerina jansova

"Rád bych poděkoval realitní kanceláři Sika Reality za zabezpečení nákupu nemovitosti v okrese Louny. S kanceláří mám již několik pozitivních zkušeností a ani tento obchodní případ není výjimkou. Především děkuji za perfektní servis a zabezpečení celé obchodní transakce a panu Dostálovi za konzultace. Co mě asi nejvíce příjemně překvapilo, byl i poprodejní servis a pomoc, kterou mi kancelář poskytla. Vřele doporučuji všem zájemcům o koupi, nebo prodej nemovitosti. Z. Blažek”

z-blazek

"Realitní kancelář Sika Reality jsem si vybrala na základě informací z internetu, a musím říci, že to bylo opravdu šťastná volba. Děkuji tímto této RK za perfektní služby a vstřícnost, rychlost a ochotu při všech jednáních! Tuto realitní kancelář všem plně doporučuji!”

jitka hauptfleischova

"Děkuji touto cestou za služby Vaší realitní kanceláře. Využil jsem Vašich služeb už dvakrát a byl jsem vždy spokojen. Mám rád, když místní služby zajišťuje na úrovni místní firma.”

Jaroslav Čása