Reference

Věříme, že zkušenost sdělená našimi klienty Vám o naší práci napoví více než tisíce frází…
Proto Vám níže přinášíme reference klientů…

 

"Naprostá spokojenost s prodejem a tímto Sika Reality velice děkuji. Velmi otevřené a srozumitelné jednání, jasná dohoda na kompetencích, profi přístup k prodeji (fantasticky nafoceno, kvalitně inzerováno), pomoc se všemi službami okolo prodeje. Na rodiný dům jsme měli finálního zájemce do 2 měsíců od začátku prodeje.”

Filip Majda

"Se službami Sika Reality jsem velice spokojen. Prodej bytu na Kladně proběhl dle mých představ. Oceňuji zejména velice vstřícný přístup. Pokud v budoucnu budu nějakou nemovitost kupovat či prodávat, vím kam se mám obrátit. Děkuji L. Dvořák”

Luděk Dvořák

""Služeb Sika Reality jsme využili již 2 x. V obou případech jsme byli se službami velmi spokojeni. Děkujeme za profesionální přístup, spolehlivost a vstřícné jednání. Spolupráci se Sika Reality můžeme jen doporučit. Z. Kalachová”

Zdenka Kalachova

"Prostřednictvím SIKA reality jsme koupili pozemek pro zástavbu rodinného domu. Děkujeme za profesionální přístup, vstřícné jednání, časovou flexibilitu a ochotu. Doporučujeme všem.... :-)”

Renáta Srkalová

"Férové, rychlé jednání a servis všech služeb na jedničku naprostá spokojenost vřele a s radostí všem doporučuji. :)”

Dominik Bubak

"Oceňuji solidní a rovné jednání. Mám zkušenost s několika RK a tato je nej!!! A to je bez nadsázky.”

Dieti Jan

"Prostřednictvím RK Sika Reality jsme prodali byt a se službami RK jsme naprosto spokojeni. Dané slovo i termíny vždy dodrželi, přístup byl vždy profesionální a ochotný. Můžeme doporučit a s radostí doporučujeme i příbuzným, přátelům a známým.”

Antonin Hlustik

"Jednání makléřů paní Pavlíčkové a Ing. Dostála je vždy na velmi profesionální úrovni, oceňujeme jejich vstřícnost, spolehlivost i profesionalistu. Celý proces koupě nemovitosti probíhá flexibilně, s minimální časovou prodlevou a představuje komplexní balíček služeb. Z těchto důvodů může celá naše rodina, na základě opakované zkušenosti, služby této realitní kanceláře vřele doporučit.”

Alexander Kiss

"Realitní kancelář Sika mohu určitě doporučit. Rychlost, spolehlivost, ochota, profesionalita. Celý proces prodeje nemovitosti proběhl k mojí naprosté spokojenosti.”

Miklíková Šárka

"Doporučujeme pro profesionální přístup a trpělivost pana ing. Dostála. Děkujeme!”

brunerova