Reference

Věříme, že zkušenost sdělená našimi klienty Vám o naší práci napoví více než tisíce frází…
Proto Vám níže přinášíme reference klientů…

 

Prostřednictvím realitní kanceláře Sika Reality jsem prodal již několik nemovitostí...Tímto bych chtěl poděkovat panu Miroslavu Rehovi za perfektní a profesionální servis, je to prostě člověk na svém místě. Vše vždy proběhlo rychle a hladce bez jakýchkoli komplikací. Absolutní spokojenost!!!

Mgr. Miroslav Kučera

Chtěl bych poděkovat Sika Reality zejména pak panu Miroslavovi Rehovi za pomoc při prodeji bytu v Žatci, o nic jsem se nemusel starat, vše vyřídit za mne, k prodeji došlo velice rychle a ku spokojenosti mojí i kupujícího. Velice děkuji.

Vaclego

Prostřednictvím realitní kanceláře jsme kupovali objekt k rekreaci. S profesionálním přístupem realitní knceláře Sika jsme byli velmi spokojeni. Ochotně nám vše vysvětlili a vyšli vstříc našim požadavkům. Vše proběhlo hladce a bez problémů. Realitní kancelář Sika reality bychom určitě doporučili zájemcům o nákup nebo prodej realit.

Iveta Chalupnikova

Kupovali jsme byt v Lounech a bez pomoci Sika Reality si nedovedu představit, jak bychom to sami zvládli. Vše fungovalo perfektně, rychle, bez problémů. Byli jsme velmi spokojeni

Milos Kriz

Prodávala jsem byt v Lounech - prodej proběhl rychle a bez problému. Byla jsem velice spokojená s jednáním RK. Její přístup je opravdu profesionální. RK budu nadále doporučovat svým známým.Děkuji Kvapilová

Roman Kvapil

Profesionální přístup, vysoké nasazení od prvního setkání až po předání, děkuji. Seifertová

Renata Seifertová

Díky SIKA reality jsme prodali domek u Loun. Byli jsme velmi spokojeni. Vše proběhlo bez problémů, v krátkém čase s velkou ochotou, vstřícností a profesionalitou. Paní Dostálová vše ochotně zařídila a připravila. Můžeme jen doporučit....s velkým díky Burešovi

Lenka Buresova

Prostřednictvím SIKA Reality jsem prodávala byt v Lounech. Setkala jsem se se vstřícným a trpělivým přístupem, byla jsem velmi spokojena se službami a ochotou. Prodej bytu proběhl bez problémů a v krátkém časovém období. Služby této realitní kanceláře mohu všem doporučit.

Marie Kotnourová

Velmi děkuji za nadstandartní služby realitních makléřů pána a paní Dostálových - velmi profesionální přístup a ochota udělat i práci, která není v jejich náplni. Rychlý prodej, férové jednání, otevřenost a nadstandart - tak vidím SIKA reality. Velmi děkuji.

Zuzana Drozdova

Děkuji za pomoc s prodejem nemovitosti a za ochotu, profesionalitu a vstřícné jednání. Vřele doporučuji.

Jiří Vavřinec