Reference

Věříme, že zkušenost sdělená našimi klienty Vám o naší práci napoví více než tisíce frází…
Proto Vám níže přinášíme reference klientů…

 

"Doporučujeme.Velmi vstřícný a profesionální přístup, vše proběhlo podle navrženého plánu rychle a spolehlivě”

vaclav barta

"Dobrý den, přes společnost Sika Reality jsem koupil byt v roce 2012, následně jsem ho prodal v roce 2016. Zároveň jsem přes Sika koupil pozemek na stavbu domu. Mohu ocenit především detailní prověření právních záležitostí, osobní přístup a profesionalitu. Firmu mohu doporučit. Václav Havrda”

havrda pss

"RK Sika Reality mohu vřele doporučit, prodávala jsem byt a dům. Perfektní kolektiv, profesionální přístup, vše proběhlo dle dohody na jedničku.”

Zděnka Králíčková

"S RK Sika Reality jsem byli moc spokojeni, vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou, ať se to týká přístupu, odbornosti, rychlosti prodeje. Nemohu nic jiného, než RK Sika Reality všem doporučit.”

Radka Tobolová

"Přes realitní kancelář Sika Reality jsem kupoval nemovitost. Vše proběhlo k mé spokojenosti včetně vyřešení všech nepředvídaných událostí a požadavků ze strany úřadů a dalších institucí. Rád bych ocenil především vstřícnost, profesionalitu a ochotu pracovníků kanceláře.”

Tom Brabec

"Velice oceňuji profesionální práci této realitní kanceláře. Lidé z této realitky jsou milí, vstřícní a rychlí. Veškeré smlouvy byly bezchybně zpracovány podle posledních zákonných norem, všechny podklady pro banku a úřady (Katastr nemovitostí, Finanční úřad) připraveny na jedničku. Služeb Sika Reality jsem využil 2x a všem je mohu jen vřele doporučit. Osobně považuji tento tým lidí za nejlepší v oblasti.”

Dominik Zahradníček

"Prodával jsem nemovitost a dostal jsem tip pd manželky jak rychle prodat nemovitost a doporučila mi realitku Sika , protože prodávala také nemovitost.Pan Dostal se toho ujmul profesionálně a nemovitost byla prodaná dost rychle a bezbolestně vřele mohu doporučit tuto realitní kancelář jsou to profesionálové a vědí co dělají Jiří Lážnovský”

Jiří Lážnovský

"Sika Reality byla první realitní kanceláří v životě, se kterou jsme spolupracovali. Setkali jsme se s velmi profesionálním, věcným a vstřícným jednáním. I vznikající komplikace byly v průběhu jednání úspěšně řešeny. Případným budoucím zájemcům můžeme doporučit.”

Pavel Prchlík

"Velice korektní a spolehlivá realitka,využil jsem jejich služeb již podruhé ke své velké spokojenosti.Nemažou med kolem pusy,neslibují nemožné a jejich služby jsou perfektní. Bohužel v tomto dnešním světě toto ještě není samozřejmostí. Vřele doporučuji a přeji mnoho stejně spokojených zákazníků.”

Petr Koubek

"Se službami realitní kanceláře Sika reality jsme byli velmi spokojeni. Jednání pana bylo velmi profesionální, vstřícné, lidské a díky němu koupě naší nemovitosti proběhla zcela hladce a bez problémů. V případě dalšího prodeje/ koupě se opět budeme obracet na tuto realitní kancelář.”

Soňa Hronková