Reference

Věříme, že zkušenost sdělená našimi klienty Vám o naší práci napoví více než tisíce frází…
Proto Vám níže přinášíme reference klientů…

 

Vše bylo vyřízeno rychle a v pořádku, řešili jsme koupi i následný prodej bytu.

Libor Malý

S přístupem pana Ing. Jaroslava Dostála jsem byla velice spokojená. Přeji hodně úspěchů. S pozdravem Petra Krobová

Petra Loňková

Příjemné,rychlé a profesionální jednání s paní Jitkou Pavlíčkovou.Byl jsem velmi potěšen profesním a lidským přístupem a hlavně, vše, co se domluvilo, platilo. Vřele doporučuji.

Pavel Pihrt

Pavelpihrt

Prodej bytu prostřednictvím SIKA Reality proběhl k naší spokojenosti. Realitní makléř pan Miroslav Reh byl vždy bezvadně připravený, vše na sebe bezodkladně navazovalo. Odvedl kus poctivé práce. Jeho vizitkou je profesionalita, vstřícnost a kultivované jednání. Proto služby SIKA Reality vřele doporučuji. Mgr. Zdeněk Kohout

Zdeněk

Vřelé, rychlé a profesionální jednání s paní Jitkou Pavlíčkovou. Cením si přístupu při telefonickém i osobním kontaktu a za mne paní makléřku i realitní kancelář Sika Reality doporučuji. Děkuji, Tomáš Richter.

Tmiker

Před nedávnem jsem koupila byt prostřednictvím této realitní kanceláře. Ačkoliv jsem je doposud neznala, tak jsem byla velmi potěšena jejich profesním a lidským přístupem a hlavně, vše, co se domluvilo, platilo. Vřele doporučuji.

Květoslava Fejtová

Naprosto doporučuji! Profesionální přístup, skvělé vystupovaní. Na jinou realitku bych se už neobrátila. Pokud chcete koupit/prodat jakoukoliv nemovitost rozhodně neváhejte, zde Vám pomohou se vším :-)

Levnesiti

"Hlavními atributy efektivní spolupráce s makléřkou p. Jitkou Pavlíčkovou byla spolehlivost, profesionální přístup, vstřícnost, ochota, pružnost a čestné jednání. Za vše moc děkujeme. Spokojení klienti Lenka a Richard Brunnerovi”

Lenušššška

"Velmi oceňuji profesionální a vstřícný přístup realitní makléřky paní Pavlíčkové při prodeji nemovitosti. S její prací jsem byl spokojen a realitní kancelář Sika Reality všem doporučuji. JUDr. Rostislav Husek”

Rolud

"Moc děkuji celému týmu Sika reality, zejména paní Pavlíčkové za profesionální jednání a velmi rychlé vyřízení.”

Paderachi