Reference

Věříme, že zkušenost sdělená našimi klienty Vám o naší práci napoví více než tisíce frází…
Proto Vám níže přinášíme reference klientů…

 

Jsem moc spokojený. Kvalita, rychlost a perfektní jednání. Všem doporučuji.

Pavel

Děkuji paní makléřce Jitce Pavlíčkové za profesionální a vstřícné jednání. Sika Reality můžu doporučit všem.

Monika Kottová

Chtěl bych touto cestou ohodnotit pana Miroslava Reha z týmu Sika Reality, za realizaci prodeje mé nemovitosti tou nejvyšší možnou známkou. Profesionalita a zároveň čestný a osobní přístup. Děkuji a i napříště mám jasno ve výběru realitní kanceláře, na kterou se můžete naprosto spolehnout. Lukáš Zdeněk

Agrozm 1

Děkuji makléřce Jitce Pavlíčkové. Oceňuji profesionální přístup při prodeji nemovitosti. Realitní kancelář Sika Reality mohu doporučit.

Ladislav Kalach

Perfektní spolupráce, profesionální i lidský přístup. Paní makléřka Jitka Pavlíčková, vždy reagovala pohotově a díky jejím zkušenostem nás úžasně provedla nelehkou koupí rodinného domu. Maximální spokojenost a velký dík :o)

Pavla 78

Na Sika Reality jsem se obrátila na doporučení. A sama doporučuji dál. Naprosto profesionální přístup. Nadstandart který bych nečekala. Nikam jsem nemusela jezdit, nikam chodit, vše za mě zařídili. U Sika reality nenajdete jenom Reality, ale péči, laskavost, profesionalitu, rychlost, informovanost, naprosto fér jednání a lidskost. Děkuji za veškerou pomoc. Vzhledem k tomu, že to nebyla první realitka, s níž jsem jednala, mohu porovnávat..a Sika Reality u mě vedou na první čáře. Ještě jednou děkuji.

Edrita

Děkuji touto cestou paní makléřce Jitce Pavlíčkové a celému týmu Sika Reality. Velmi oceňuji profesionální a vstřícný přístup realitní společnosti při prodeji nemovitosti. S její prací jsem byl spokojen a realitní kancelář Sika Reality všem doporučuji.

Jarosikradek

Děkuji makléřce Jitce Pavlíčkové za její profesionální přístup při prodeji rekreační chaty. Oceňuji především její kvalitní komplexní servis, a to po všech stránkách, včetně ochoty, spolehlivosti, rychlosti a čestnosti při jednání. Doporučuji všem její služby v rámci Sika Reality.

Jaromira Sindelarova

Oceňuji skvělý servis a komunikaci ze strany makléře p. Dostála. S jeho profesionálním přístupem a ochotou proběhla koupě bytu bez problémů a bez jakékoli časové prodlevy. Doporučuji jeho služby a reality Sika.

Milena Matouchová

Marty

Děkujeme makléřce Jitce Pavlíčkové,která odvedla veliký kus práce při realizaci prodeje našeho bytu.Velmi oceňujeme její příjemné a sympatické vystupování,v každé situaci profesionální přístup,komunikační a obchodní schopnosti,znalost místního trhu a zvláště pružnost a čestné jednání.Je empatický odborník a profesionál na svém místě a zaručuje,že na komplexní služby Sika Reality se všemi zákonnými náležitostmi se můžete spolehnout. Budeme-li v budoucnu hledat realitní kancelář,určitě se vrátíme.

Kuhn Ja