Reference

Věříme, že zkušenost sdělená našimi klienty Vám o naší práci napoví více než tisíce frází…
Proto Vám níže přinášíme reference klientů…

 

Prostřednictvím SIKA Reality jsem prodávala byt v Lounech. Setkala jsem se se vstřícným a trpělivým přístupem, byla jsem velmi spokojena se službami a ochotou. Prodej bytu proběhl bez problémů a v krátkém časovém období. Služby této realitní kanceláře mohu všem doporučit.

Marie Kotnourová

Velmi děkuji za nadstandartní služby realitních makléřů pána a paní Dostálových - velmi profesionální přístup a ochota udělat i práci, která není v jejich náplni. Rychlý prodej, férové jednání, otevřenost a nadstandart - tak vidím SIKA reality. Velmi děkuji.

Zuzana Drozdova

Děkuji za pomoc s prodejem nemovitosti a za ochotu, profesionalitu a vstřícné jednání. Vřele doporučuji.

Jiří Vavřinec

Využila jsem služeb realitní kanceláře Sika Reality a byla jsem velice spokojena. Přestože se jednalo o obtížně prodejnou nemovitost, byl za přispění SIKA REALITY prodej objektu zdárně dokončen. Služby této RK každému doporučuji.

Iva Formanová

Služby Sika Reality mohu pouze vřele DOPORUČIT. Děkuji za spolupráci s prodejem bytu. Velmi oceňuji ochotu, vstřícnost a profesionální jednání.

Gabriela Lahodná

Využili jsme služeb Reality Sika, přístupem jsme byli naprosto spokojeni, jednání bylo naprosto profesionální, z naší strany byla velká spokojenost. Všem tuto realitku doporučujeme.

Miluše Bartošáková

Dobrý den, se službami SIKA REALITY jsem byl naprosto spokojen, vše zařídily, zajistily, pro mě žádná starost, p. Pavlíčková profesionální jednání, ochota, vstřícnost doporučuji všem,,,,, DĚKUJI.

Zbyněk Procházka

Především děkujeme za Vaše služby. Sika Reality profesionální přístup a jednání s klientem.

Martina Iváňová

"Dobrý den, na doporučení, jsem se obrátil s prodejem nemovitosti na RK Sika. Přiznám se, že od tě doby jsem nemusel dělat vůbec nic, kromě podpisů. Vše potřebné zajistila a zastřešila RK. Celou dobu se mnou pravidelně komunikovala, informovala, v jaké fázi se zrovna prodej nachází, kdo co dělá, co je potřeba atd. Prostě profesionální služby a osobní přístup. Proto stejně, jako jsem na doporučení dal já, vřele doporučuji i ostatním.”

Jiří Srbecký

"Dobrý den,byla jsem velice spokojená se službami p.Pavlíčkové.Ochotná,vstřícná a nápomocná---děkuji.”

Vasova Timea