Reference

Věříme, že zkušenost sdělená našimi klienty Vám o naší práci napoví více než tisíce frází…
Proto Vám níže přinášíme reference klientů…

 

"Se službami této společnosti, jsme byli při prodeji nemovitosti velice spokojeni. Seriózní jednání, příjemné a přátelské vystupování, dodržení dohodnutých schůzek a termínů. Pokud bych měla někomu doporučit realitní kancelář v Lounech a okolí, určitě by to byla Sika Reality.”

Bára P.

"Vysoce hodnotím činnost této RK. Svým diplomatickým jednáním značně urychlila prodej mé nemovitosti a při následné koupi bytu ochotně vypracovala všechny potřebné doklady, ačkoli se jednalo o prodej realizovaný mimo RK.Všem zájemcům o koupi (prodej) nemovitosti vřele doporučuji.”

Ing. Josef Ondrůšek

"Děkujeme za rychlé a profesionální jednání, ochotu i vstřícnost. Služby této realitní kanceláře můžeme všem doporučit.””

František VESELÝ

"Nelze než hodnotit kladně. Spolupráce s RK na jedničku. Rychlé, precizní vyřízení všechn požadavků (převod, notářská úschova, přepis služeb na nové majitele atp.). Realitní kancelář určitě doporučuji všemi deseti - udělají maximum pro to, aby se nemovitost prodala/koupila a Vás to nebude stát skoro žádný čas.”

H Paulik

"Pro prodej bytu jsme zvolili realitní kancelář Sika Reality a byli jsme maximálně spokojeni. Děkujeme za rychlé a profesionální jednání, ochotu i vstřícnost. Služby této realitní kanceláře můžeme všem doporučit.”

zdenka kalachova

"Děkuji za vstřícné,rychlé a profesionální jednání při prodeji rekreační chaty. Realitní kancelář mohu vřele doporučit. Hajná Helena”

Helena Hajna

"Pro prodej našeho bytu jsme zvolili tuto realitní kancelář a byli jsme maximálně spokojeni. RK vše potřebné zajistila, vyřídila a hlavně srozumitelně vysvětlila, takže jsme vždy věděli co je třeba. Určitě mohu s čistým svědomím doporučit všem, kteří nejsou zběhlí v realitách a mají rádi svůj čas a nervy :) Za nás maximální spokojenost. Grohovi”

Eye Of.Tiger

"Při hledání našeho bydlení jsem měla velmi pozitivní zkušenost s RK Sika Reality.Pozitivně hodnotím ochotu, vstřícnost. Umí komunikovat, poradí, pomůžou, podpoří. Díky zmiňované RK bydlíme....mohu jen doporučit. Děkuji.”

Lucie Burianová

"Po nepříliš dobrých zkušenostech z "velkých RK" jsem přišel do kontaktu se SIKOU. Byl jsem velmi mile překvapen, že se dá pracovat poctivě, s velkým nasazením i nadhledem a s maximální profesionalitou.RK i přes komplikovanost obchodního případu dokázala věc dotáhnout do zdárného konce a já díky ní nyní bydlím tak, jak jsem si vždy přál. Srdečně děkuji realitní kanceláři SIKA, pokud budu v budoucnosti potřebovat partnera v oboru reality, mám vybráno. Všem mohu vřele doporučit”

Karel Novotný

"Při hledání našeho hnízdečka jsme našli vysněný dům na stránkách Sika Reality. Dům byl velice krásně nafocen a díky této RK, která byla velice vstřícná a ochotná se vším pomoci, dnes bydlíme. Chci proto touto cestou poděkovat hlavně jí a všem co nám pomohli s koupí domu. Realitní kancelář Sika Reality mohu jen doporučit pro jejich vřelí přístup ke klientovy.”

Vít Peterka